Niebiańskie filmy

Znajdziecie tutaj recenzje filmów które warto zobaczyć. Będą to zarówno filmy z przesłaniem chrześcijańskim, jak i inne. Zawsze jednak będą to filmy które dały mi wiele frajdy podczas ich oglądania.

Dokładne recenzję filmów zamieszczonych poniżej przeczytasz na blogu, wystarczy kliknąć na poniższy tytuł danego filmu

 

Narodzeniedla mnie jeden z najpiękniejszych filmów na Święta Bożego Narodzenia. To oparta na Ewangeliach opowieść i tym ci wydarzyło się w Betlejem w noc Bożego Narodzenia i jak wyglądały miesiące poprzedzające przyjście na Świat Zbawiciela. To film, bardzo realistyczny, nie kościółkowy. Możemy obserwować w nim realne życie zwykłych mieszkańców Nazaretu, być świadkami trosk i radości Józefa i Maryi i ich rodzin. Możemy wczuć się w to jak oni odpowiadali na tak nieprawdopodobną wiadomość z Nieba.

Jednakowo Inni – film oparty na faktach. Ron Hall to odnoszący sukcesy marszand sztuki. On i jego żona, Debbie, z pozoru tworzą idealną, nowojorską parę. Pewnego dnia ich związek zostaje wystawiony na próbę. Wtedy nieoczekiwanego wsparcia udziela im bezdomny. Jego przyjaźń pomaga małżonkom odzyskać równowagę i wiarę w ludzi.

Nieplanowane – film oparty na faktach. Główna bohaterka, jako wolontariuszka angażuje się w ruch proaborcyjny, z czasem zostaje dyrektorem kliniki. Wszystko zmienia się, gdy pewnego razu asystuje przy wykonywanym zabiegu i na urządzeniu USG widzi jak usuwane jest dziecko z łona matki.