246. Czemu odchodzą?

Kościoły wyludniają się z młodych ludzi. Ten fakt wzbudza duże emocje, zwłaszcza u tych zatroskanych o dobro Kościoła. Często w takiej dyskusji Kościołowi- temu instytucjonalnemu-   się dostaje. Według mnie oskarżenie Kościoła instytucji jest niesłuszne, albo przynajmniej nie całkiem słuszne. Co innego oskarżać Kościół jako taki. Nie możemy zapominać, że Kościołem jesteśmy my wszyscy tak duchowieństwo…Continue reading 246. Czemu odchodzą?