W tym czasie, jakoś wyjątkowo przemawia do mnie ta, staropolska pieśń kościelna. Wszystka moja nadzieja u Boga mojego, Nie boję się nieszczęścia i smutku żadnego: Bóg zasmuci, Bóg pocieszy, Bo jest Panem wszelkiej rzeczy, Także i moim. Bóg ma o mnie staranie i wie co mi trzeba, Bóg się mną opiekuje z wysokiego nieba: Ufam…Continue reading 277. Wszystka moja nadzieja u Boga mego / Muzyka na ten czas

