Parę lat temu gdy zbliżał się termin mojego ślubu byłem bombardowany tekstem: „o bardzo dobrze, czemu ma być Ci lepiej niż nam”. Tekst ten doprowadzał mnie do białej gorączki. No bo znaczy to ni mniej ni więcej tylko tyle że z chwilą wypowiedzenia przysięgi kończy się piękne życie, co więcej że małżeństwo to gorsza cześć…Continue reading 56. Małżeństwo jest super

