Królowa jest tylko jedna” wykrzykiwała jedna z polskich celebrytek. Miała rację. Choć nie do końca. Jej okrzyk adresowała do swojej osoby, a tym czasem miałaby pełną rację gdyby okrzyk ten adresowała do Maryi. Tak królowa jest tylko jedna i jest nią właśnie Maryja.

