260. Narodził się!

To już dzisiaj. Podobno najcieplejszy dzień w roku.Wigilia.Jutro Boże Narodzenie. Jak sprawić by był to cudowny czas?

Dekoracje świąteczne, suto zastawiony stół, piękne domy i piękni my, czy to wystarczy? Zdecydowanie nie. Do naszych serc może wkraść się pustka. Co zatem potrzeba nam by było piękniej? Miłości!

Jedyną bezwarunkową Miłością jest On. Tylko Bóg może nauczyć nas kochać w taki sposób by zobaczyć to co dobre wśród tych z którymi zasiadamy do wigilijnego stołu. Tylko On pozwoli nam wybaczyć te krzywdy które może od nich w ciągu ostatniego roku doświadczyliśmy. Tylko On nauczy nas zapomnieć o ich wadach i tylko On potrafi sprawić byśmy na nas samych potrafili spojrzeć ich oczami i może zobaczyć jak bardzo i my budujemy ta pustkę między nami.

Nie zapomnijmy w te Święta o Nim, o tym, który w tą noc przyjdzie na Świat w betlejemskiej grocie, w niezwykle trudnych warunkach. Nie będzie się jednak skarżył. Obdarzy nas swoją bezwarunkową miłością.

Życzę Wam zatem obecności Boga w te Świąteczne dni i w całym Nowym 2020 Roku. Bóg niech obdarzy Was pokojem i wszelkim potrzebnym błogosławieństwem. Wesołych Świąt!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *