Kultura

131. W naszym niebie

Za oknem  wielkie płaty mokrego śniegu pokrywają świat. Rzadki widok tej zimy. Mimo zimy, mimo pluchy i szarości… wokół nas wiosna. Jak to możliwe?

Bo przecież gdy jest miłość, nawet w najczarniejsze dni w sercach wiosna, a wraz z nią wielkie pola, zieleni i niezliczona ilość ciepłych i kolorowych jak kwiaty uczuć.

Ja taką miłość znalazłem… w mojej żonie. Wszystkim życzę takiej miłości. I powiem Wam jeszcze coś… w małżeństwie ta miłość jeszcze bardziej rozkwitła… Narzeczeństwo to było jak przedwiośnie, z czasem szaleńczo ciepłymi dniami, małżeństwo jest natomiast jak najpiękniejszy majowy dzień. Nawet gdy pojawiają się ciemniejsze chwile i deszcz, to jak to w maju, aż chce się po tym ciepłym deszczu biegać…

O wiośnie w sercu i budowaniu własnego nieba, polecam dziś piosenkę:

Cisza jak ta: w naszym niebie

Dzisiejsza notka, to kolejny odcinek nowego cyklu na moim blogu: niebiańska muzyka. Wszystkie utwory odsłuchać można po zaznaczeniu kategorii „niebiańska muzyka” W dziale tym pojawiają się utwory z klimatem. Nie będą to utwory z muzyką chrześcijańską, ale takie które pozytywne przesłanie i dobroć w sobie niosą. Miłego słuchania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *